Ataşehir Nakliyat

Ataşehir nakliyat hizmeti veren bir firma olarak öncelikle size taşıma şirketlerinde yapılması gereken taşıma sistemi hakkında biraz bilgi verelim. İlk yapılması gereken taşınacak olan evin durumu hakkında bilgi almak ve ona göre fiyat belirtmektir.

Ataşehir nakliye firması olarak eşyalar için mutlaka bir sigorta belgesi oluşturularak müşteriye bu belgenin imzalatılıp o şekilde işe başlama anlaşması yapılmalıdır.

Müşteri taşınmadan önce evindeki ya da taşımak istediği yerdeki eşyaların listesini çıkarmış ise bu listeyi müşteriden rica edip sözleşmeye eklemeniz gereklidir. Eşyalardan kırılacak ya da hassas olanları paketlenen ambalajın üzerine müşterinin yazmasını rica edin ki yerleştirme ve taşıma sonunda sıkıntı yaşamadan eşyaları teslim etmiş olursunuz.

Beyaz eşya ve mobilyalar nakliyecilerin paketlemesi gereken eşyalardır titizlikle paketlenmesi gerekir. Taşıma sonunda müşteri zaten sözleşmeye eklediği liste ile eksik olan bir şey var ise sizden yapılması gerekenler hakkında bilgi alabilecektir.

Daha ayrıntılı olmak gerekirse taşınacak mobilya tipte eşyaların miktarını taşıyıcılara iletirseniz taşıma yapacakları aracın boyutunu doğru seçerek getirmiş olurlar. Tahmini kaç adet ambalaj olacağını söylerseniz eşyaları toparlamanın ne kadar zaman süreceğini size daha rahat söyleyebilirler.

Eşyaların götürüleceği eve ne kadar zaman sonra ulaşmaları gerektiğinin bilgisini vermelisiniz. Ayrıca bu evin adresi ve birazda daha rahat bulabilmeleri için açık bir tarif yaparak taşıyıcıların işlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Taşıma işinin yapılacağı araç için yeni eve taşımak açısından rahat olacak bir park yeri bilgisi verirseniz yine taşıyıcılara kolaylık sağlamış olursunuz. Taşıma yapacak olan firmaya eşyalarınızın evin kapılarından geçiş kısmında zorlanacak olanların bilgilerini verirseniz önceden çözüm bularak çalışmaya başlayacaklardır.

Son olarak da eşyaların yerleştirileceği evinizde eşyaların olması gerektiği konumları gösteren bir plan çizip çalışanlara iletirseniz işiniz daha hızlı gerçekleşecektir.

Ataşehir Nakliye Firmaları

Ataşehir nakliyat firmamız hakkında biraz bilgi vermek isteriz. Firmamız birçok ortamdan müşterilerine ulaşarak çalışan ve çalışma sonunda müşterilerini memnun bırakan sonuç olarak devamlı bir müşteri portföyü oluşturan bir firmadır.

Firmamız İstanbul ve Türkiye genelinde çalışan taşımacılık firmasıdır. evden eve nakliyat ve diğer taşımacılık işlerini yapan bir firmadır. Ücretsiz nakliyat exspertiz hizmeti de alabilirsiniz.

Firmamız depolama, evden eve nakliyat, taşımacılık gibi işleri yapmaktadır. Referansları olarak da bayağı iyi firmadır. Ataşehir evden eve nakliyat şirketi evden eve nakliyat, taşımacılık ve depolama konusunda aktif çalışmaktadır ve tercih edilen bir şirkettir.

Ataşehir Kamyonet Nakliyeci

Firmamız ile şehirlerarası taşımacılık konusunda hizmet alabilirsiniz. Ayrıca bu hizmet dışında size asansörlü taşıma hizmeti, depolama gibi hizmetleri de sunmaktadır. Ataşehir kamyonet nakliyeci kırılacak eşyalar ve elektronik eşyalar konusunda titizlikle çalışan bir firmadır.

Firmamız kamyonet nakliyatında ve evden eve nakliyat hizmetiyle çalışmaktadır. Ataşehir nakliyat şirketi de kamyonetleri ile şehir içi ve şehir dışı taşımacılık yapmaktadır.

Firmamız bölgesinde uygun fiyatlara taşımacılık yapmaktadır. Bu nakliyat sisteminde yükü yüklediğiniz aracın plaka numarasını girerek aracı takip etmenizde mümkündür. Nakliye araçları bakımından çok çeşitlilik gösteren firma 1998 yılında kurulmuştur.

Firmamız kamyonet nakliyesinde iyi hizmet veren bir şirkettir. Ataşehir nakliye firmalarının genel olarak taşımacılık sektöründe her tür taşımacılığı yaptıkları gözlemlenmektedir.

Bu arada yük taşımacılığı yapan firmaların almaları gereken belgeler vardır. Bu belgeleri almamış firmalar ile çalışmamak gerekir. Karayolu taşımacılığı genel olarak diğer taşıma türlerine göre daha çok tercih edilen bir yöntem olduğu için taşımacılık firmaları en çok bu yöntemi tercih ediyorlar.

Bu yüklerin taşınması sırasında güvenlik kurallarının ne kadar uygulandığını da takip etmek gereklidir. Bazı mevzuatlar ile bu durumu inceleme şansınız olabilecektir. Öncelikle bu alanda çalıştırılan ağır ticari araçlarda aracın kapasitesi dikkate alınarak yükleme yapılması çok önemlidir.

Araca aktarılan yükün araçtaki konumlandırma durumu, sabitlemesi ve aracın bu yük kapasitesine uygunluğu konuları büyük önem taşımaktadır. Bu konulara dikkat edilmediği için çoğu zaman kazalarla karşılaştığımız bir gerçektir.

Yükün güvenliğini sağlamak için tabi ki bazı dikkat edilmesi gereken hususlarda vardır. Yük güvenliğini sağlayacak kapasitede araç seçimi, Yükün araca yerleştirildikten sonraki konumlandırma ve sabitleme durumu, yükü yükleyen çalışanın bu konuda bir eğitimden geçmiş olması önemli hususlardandır.

Ataşehir Nakliye Fiyatları

Ataşehir nakliye taşıma fiyatları konusunda genelde çok açık belirtme yapılmamıştır. Bunun için genel olarak internet sitelerindeki iletişim bölümünden iletişim kurup fiyat bilgisi almanız gerekmektedir. Bunun için bazı internet siteleri hazırlanmıştır. Bütün bilgilerinizi girip hesaplama yaptırarak fiyat bilgisi alıp bu şekilde taşıma işleminiz için ön bilgi alabilirsiniz.

Güvenilir Bir Nakliye Firması mı Arıyorsunuz?

Evden Eve Nakliyat Sektöründe 10 Yıllık Tecrübe İle Hizmet Veriyoruz

Bize Ulaşın
Fast Nakliyat
WhatsApp
Çevirimiçi