Esenler Nakliyat

Esenler nakliyat hizmeti sunan pek çok firma mevcuttur. Bu nakliye firmaların arasından tercih yapmak her ne kadar zorlayıcı olsa dahi dikkate alınması gereken bazı unsurlar mevcuttur. Bunlar göz ardı edilmedikçe hiçbir zaman pişmanlık verici bir sonuçla da karşı karşıya kalınmayacaktır. Ayrıca firmaların hizmet kalitelerinin ya da hizmetlerindeki niteliğin farklı olduğu, bu nedenle fiyatlarının da her daim değişkenlik arz ettiği gerçeği unutulmamalıdır.

Esenler nakliyat hizmetleri ve firmaların neye göre tercih edilmesi gerektiği de burada detaylı bir şekilde ifade edilmiştir. Bu hizmeti almak isteyenler burada yer alan hususlara dikkat ettikçe doğru tercihi yapmakta zorlanmayacak ve aldıkları Esenler nakliye hizmetinden son derece memnun kalacaklardır. Keza ödedikleri para da son kuruşuna kadar bu hizmete değecektir.

Esenler Nakliye Firmaları

Esenler ve çevresinde nakliye hizmeti veren firmaların genel olarak sundukları hizmetler benzerdir. Bu hizmetlerin aşamaları ile hizmetlerdeki prosedürler de birbirinden çok farklı değildir. İlk olarak müşterilere net bir fiyat sunulması gerekecektir. Bu fiyat üzerinde uzlaşma sağlandıktan sonra da taşınma hizmeti için tarih belirlenecektir. Firma ekiplerinin gelerek bu hizmeti sunacakları saatler de net bir şekilde müşterilere ifade edilecek, bu saatler çoğunlukla sabah saatleri olacaktır.

Bu saatlerde ev ya da iş yerlerine gelen firma ekipleri tarafından ambalajlama çalışmalarına başlanacaktır. Ambalajlama çok önemlidir zira eşyalar ancak bu şekilde hem yolda hem de bina içerisinde taşınırken zarar görmeden muhafaza edilebilecektir. Bu işlemde eşyaların nitelikleri ve boyutları da göz önüne alınmalıdır. Sonrasında eşyaların araca yüklenmesi gerekecektir. Bu işlem bazı nakliye firması tarafından mobil asansörler bina dışına kurularak çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde de gerçekleştirilebilir.

Ancak elbette tüm eşyaların da bu seyyar asansörler ile taşınması mümkün olmayacaktır. Asansör, sadece süreci hızlandıracak bir faktör olarak göz önünde bulundurulmalıdır. Araçlar varış noktasına ulaştıktan sonra da eşyalar yeni meskenlere taşınacak; bu meskenlerde ambalajlarından çıkartılarak yerleştirilecektir. Bu aşamanın sonunda ise hizmet son bulmuş olacaktır. Elbette Esenler evden eve nakliyat hizmetinin her zaman için sigortalı sunuluyor olması son derece önemlidir. Müşterilerin haklarını savunabilmeleri adına bu detayı hiçbir zaman ihmal etmemeleri son derece önemlidir.

Esenler Kamyonet Nakliyeci

Esenler ve çevresinde nakliye hizmetleri kamyonetler ile de sunulabilmektedir. Ancak kamyonetler ile sunulabilmesi için eşya sayısının az olması ve eşyaların nispeten hafif olması gerekmektedir. Örnek olarak yoğun eşyası bulunan büyük bir evin kamyonet ile taşınması pek çok zaman mümkün olamayacaktır.

Gerçi kamyonet ile taşımacılık hizmetinden daha ziyade ofis, küçük çaplı dükkan ve iş yerleri, mağazalar ve benzeri yerlerde yararlanılır. Bunun yanında parça eşya taşımacılığı da kamyonet ile nakliyeciliğe son derece müsaittir. Elbette kamyonet ile nakliye hizmetinin pek çok avantajı da bulunmaktadır. Bu avantajların başında zaman tasarrufu gelir.

Ne de olsa kamyonetlerde gerçekleştirilen yüklemeler çok daha kısa sürecek ve çok daha kısa sürede yüklenen eşyaların boşaltılması sağlanacaktır. Buna ek olarak bu eşyaların güvenliklerinin sağlanması da kamyonetlerde çok daha kolay olacaktır. Zira kontrol altında tutulması gereken alan bariz şekilde daha azdır. Kamyonet ile sunulan Esenler nakliyat hizmetinde personel sayısı da çok daha az olacaktır. Bu durumda maliyet belirgin ölçüde düşecektir.

Bunun yanında yakıt masrafı da büyük araçlara göre çok daha az olacaktır. Düşen maliyetler de doğal olarak müşterilere çok daha makul fiyatlı bir hizmet sunulmasını beraberine getirecektir. Yani maddi anlamda tasarruf da nitelikli bir kamyonet nakliyeciliği sayesinde mümkün olabilecektir.

Esenler Nakliye Fiyatları

Esenler ve çevresinde faaliyet gösteren nakliye firmaları tarafından sunulan fiyatlar ne kadar değişken olursa olsun öncelikle bu firmaların her birinin sigortalı taşımacılık hizmeti sunup sunmadığı incelenmelidir. Şayet sigortalı taşımacılık mevcutsa ambalajlama hizmetinden ek ücret talep edilmediğinden de emin olunmalıdır.

Zira bazı firmalar tüm hizmetlerden ayrıca para alıp sürpriz masraflar ile müşterilerini zor durumda bırakabilmektedir. Hizmetin fiyatı ise eksperler tarafından net bir şekilde belirlenecektir. Eksperler tarafından her şeyden önce eşyaların miktarı, ağırlıkları, eşyaların yoğunluğu, meskenlerin binada hangi katta yer aldığı, yük taşınabilen bir asansör olup olmadığı, meskenler arasındaki mesafe ve talep edilen ücretli ek hizmetler dikkate alınarak temel fiyat belirlenecektir.

Güvenilir Bir Nakliye Firması mı Arıyorsunuz?

Evden Eve Nakliyat Sektöründe 10 Yıllık Tecrübe İle Hizmet Veriyoruz

Bize Ulaşın
Fast Nakliyat
WhatsApp
Çevirimiçi