Eyüp Nakliyat

Eyüp ve çevresinde nakliye hizmeti sunan pek çok firma yer almaktadır. Bu firmalar arasında seçim yapmak pek çok zaman zorlayıcı olacağından dolayı firmalar hakkında dikkatli olunması icap eden hususlar bu yazıda ifade edilmiştir.

Aynı zamanda bu firmaların her biri birbirinden farklı niteliklere ve hizmet anlayışlarına sahiptir. Bu nedenle de müşterilerin beklentileri ile firmalar tarafından sunulan hizmetler her zaman uyuşmayabilir. Eyüp nakliye firmalarının neye göre tercih edilmesi gerektiği de bu yazıda müşterileri bilgilendirmek amaçlı ifade edilmiştir.

Eyüp Nakliye Firmaları

Nakliye firmalarının hizmetlerini sunarken izlediği bazı prosedürler vardır. Bu prosedürler genellikle firmadan firmaya ya hiç değişmez ya da çok cüzi değişkenlikler arz eder. İşte bunların ilki, firma tarafından sunulacak olan fiyatın net bir şekilde belirlenmesi amacıyla işletilir. Firmaların kendilerine ait eksperleri vardır. Parça eşya taşımacılığı ya da birtakım küçük çaplı Eyüp nakliye hizmetleri haricinde firmaların sunacağı hizmetlerde bu eksperler ev ya da iş yerlerini ziyaret ederek birtakım değerlendirmelerde bulunur.

Bu değerlendirmelerde nelerin esas alındığı ise aşağıdaki fiyat bölümünde net bir şekilde ifade edilmiştir. Fiyat üzerinde uzlaşı sağlandıktan sonra da net bir tarih belirlenir. Bu tarihte hizmet genelde sabah saatlerinde ekiplerin ev ya da iş yerine gelmesiyle başlar. Firma ekibi, eşyaları ambalajladıktan sonra araçlara yükler. Bu ambalajlama hizmetleri her zaman için eşyaların niteliklerine ve boyutlarına uygun olarak gerçekleşir ve ilke olarak ek ücret de talep edilmez. Ne de olsa müşterilerin eşyalarını güvence altına almak her firmanın görevleri arasında yer alır.

Sonrasında güvenli bir şekilde araca yüklenir ve araçta eşyaların zarar görmesini engellemek adına gerekli her türlü tedbir alınır. Son olarak varış noktasına ulaştıktan sonra eşyalar boşaltılır ve evlere taşınır. Bu sırada da eşyalar ambalajlarından çıkartılarak yeni bir yaşam alanı kurulmuş olur. Hiçbir zaman Eyüp nakliye hizmetlerinde sigortalı taşımacılıktan vazgeçilmemelidir. Ne de olsa sigortalı taşımacılık hizmetlerinde eşyaların zarar görmesi durumunda bu zararın karşılanması adına uğraşmaya gerek kalmayacaktır.

Eyüp Kamyonet Nakliyeci

Bazı durumlarda nakliye hizmeti küçük araçlarla da sunulabilir. Bu durum daha ziyade parça eşya taşımacılığında ön plana çıkacaktır. Sadece bir ya da birkaç parça eşyanın taşınması gereken hallerde elbette büyük araçlar hem israfa neden olacak hem de zaman kaybı yaratacaktır. Oysaki küçük bir kamyonetin bu taşımacılık hizmetlerinde kullanılması durumunda hem çok daha hızlı hem de çok daha kolay bir şekilde nakliye hizmetleri gerçekleştirilebilecektir.

Keza kamyonetlerde hakim olunması gereken alan da çok daha kısıtlı olduğundan dolayı eşyaların güvenliğini sağlamak ve sabitlemek de çok daha kolay olacaktır. Bir diğer avantajı ise maddi yönden pek çok artı getirmesidir. Ne de olsa kamyonetlerde çalışan personel sayısı çok daha az olacaktır. Hal böyle olunca da maliyetteki düşüş müşteriye de yansıyacaktır. Bunun yanında elbette harcanan yakıtın azalması da müşteriye yansıtılacak olan maliyetin azalmasını sağlayacaktır. Eyüp nakliye hizmetleri kamyonetlerle sunulduğu zaman tercih edilebilecek güzergahlar da bariz şekilde genişleyecektir.

Elbette bu durum araçların eşyaların yüklenmesi ve boşaltılması sırasında herhangi bir şekilde park sorunu yaşamaması adına da işlevselliğini gösterecektir. Kamyonetlerde çok daha kısa sürede yükleme ve boşaltma yapılabilmesi, zaman tasarrufunu da en üst seviyeye taşıyacaktır. Özetle ifade etmek gerekirse, sağladığı avantajlardan dolayı kamyonetler ile icra edilen nakliye hizmetlerine mesafeli yaklaşımın son bulmaması için hiçbir neden yoktur. Hizmet anlayışı aynı profesyonellik ile devam eder ve firmanın kalitesi de aynı ölçüde olursa pek çok artı yönü bariz şekilde hissedilecektir.

Eyüp Nakliye Fiyatları

Eyüp ve çevresinde icra edilen nakliye hizmetlerinde fiyatların ne kadar olacağı daha ziyade eksperlerin belirlemesiyle ortaya çıkacaktır. Eksper, ev ya da iş yerlerinde bulunan eşyaların sayıları, boyutları, ağırlıkları gibi unsurları dikkate alır. Aynı zamanda taşınmaya konu meskenlerin binalardaki kaçıncı katlarda yer aldığı da değerlendirmeye dahil edilir.

Bu durumda binada yük taşımak adına kullanılabilecek bir asansör olup olmadığı incelenmelidir. Elbette bazı firmalar bina dışına kendi asansörlerini kurarak da bu hizmeti verebilirler. Bunun yanında meskenler arasındaki mesafenin ne kadar olduğu ve varsa talep edilen ek hizmetler de eksperlerin Eyüp nakliye hizmeti için fiyat belirlemesinde etkili olacaktır.

Güvenilir Bir Nakliye Firması mı Arıyorsunuz?

Evden Eve Nakliyat Sektöründe 10 Yıllık Tecrübe İle Hizmet Veriyoruz

Bize Ulaşın
Fast Nakliyat
WhatsApp
Çevirimiçi