Fuar Taşımacılığı

Sektörel gelişimin simgelerinden biri olan fuarcılık, bütün firmalar için önemli bir konudur. Bu kategoride pratik çözüm seçeneklerini bir araya getiren firmamız, fuar taşımacılığı hizmetlerinde yeni nesil çözüm seçeneklerini tercih etmektedir. Eşya taşıma hizmetlerinde eşyanın kırılması veya eşyanın zarar görmesi, bu sektörde profesyonelliği gerektirmektedir. Paketleme, kutulama, istifleme ve yerleştirme kategorisinde uzman olan personeller, hizmet kalitesini artırmaktadır.

Fuar Taşımacılığında Tecrübeli Ekspertiz Elemanlarımız İş Başında

Günün her saatinde hizmet veren firmamız, ilk aşamada ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz hizmet veren ekspertiz elemanlarımız, taşınacak ürünlerin özelliğine göre işlem yapmaktadır. Ürünün özellikleri, miktarı ve diğer özellikleri, tercih edilecek kapalı kasa aracın belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Ürünün yapısına uygun paketler, gerekli paketleme elemanları ve bu iş için uygun zamanın belirlenmesi, ekspertiz hizmetlerinde önemlidir.

Özel eşyalarınızı taşıma esnasında sigortalamak istiyorsanız, bu isteğinizi ekspertiz elemanımıza bildirmelisiniz. Kırılma ihtimali olan veya taşıma esnasında zarar görebilecek eşyalar, bu aşamada sigortalanmaktadır. Ayrıca bu aşamada ücret konusu da karara bağlanmaktadır. Eşyanın özellikleri, yeni adresin uzaklığı ve tercih edilen hizmet seçenekleri, ücretin belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

Fuar Taşımacılığı Paketleme Hizmeti

Fuarda teşhir edilecek eşyalar, bu kategoride özel olarak paketlenmektedir. Reyonlar, sergilenecek eşyalar ve taşınacak diğer eşyalar, bu kategoride özel olarak paketlenmektedir. Kırılabilir eşyaların paketlenmesinde içi köpüklü özel kutular tercih edilmektedir. Ayrıca balonlu naylonlar bu kategoride çizilebilir eşyaların paketlemesinde kullanılmaktadır. Kaliteli işçilik ve malzeme tercihi ile özel eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketliyoruz. Kalitesiz malzeme ve işçilik, taşınan ürünlerin zarar görmesine neden olacaktır.

Kutulama işleminin ardından eşyaların özelliğini bildiren sözcükler kutulara yazılmaktadır. ‘kırılır’ veya ‘dikkat’ gibi sözcükler, taşıma esnasında elemanları uyarmak içindir. Özel Paketler, kutular, balonlu naylonlar ve köpükler, eşyanızın zarar görmemesi için önemlidir. Bu konuda uzman olan kişilerin tercih edilmesi, paketlemede istediğiniz başarılı ve etkili sonuçları verecektir. Fuar taşımacılığı işlemlerinde profesyonel elemanların tercih edilmesi, eşya taşımada etkili çözüm seçenekleri sunacaktır.

Fuar Taşımacılığında Marangoz Hizmeti

Taşıma işlemlerinde parçalara ayrılacak reyon veya benzeri eşyalarınız, uzman marangoz ekiplerimiz tarafından parçalara ayrılmaktadır. Montaj işleminde uzman olan marangozlar, fuar teşhir yerinde tekrar birleştirme işlemini yapabilmektedir. Pratik ve etkili hizmet seçeneğine sahip elemanlarımız, kısa sürede parçaları birleştirmektedir. Hizmette kaliteyi tercih eden herkes için pratik taşıma hizmeti sunuyoruz.

Mobilya türü eşyaların bağlantı yerlerinden sökülerek taşınması, bu kategoride pratik çözüm seçenekleri sunmaktadır. Bu şekilde dolaplar yer kaplamaz ve kapalı kasa araçla taşıma işlemi daha kolay hale gelmektedir. Dolaplar parçalara ayrıldıktan sonra özel balonlu naylonlarla sarılıyor. Bu şekilde dolaplar çizilmeden taşınabilir. Firmamızın deneyimli marangozları, gerekli önlemleri alarak bu kategoride pratik çözüm üretmektedir. Fuar taşımacılığı hizmetleriyle, fuar alanına eşyalarınız güvenle taşınmaktadır. Bu sektörde aradığınız kaliteli hizmeti bizde bulacaksınız.

Fuar Taşımacılığında Son Aşama

Eşyanın yüklenmesi ve fuarda eşyanın indirilmesi, bu sektörde son aşamadır. Bu aşamada pratik çözüm seçeneklerini bir araya getiren firmamız, eşyanın özelliklerine göre yükleme yapmaktadır. Alt kısımlara üzerine yük geldiği zaman zarar görmeyecek eşyaları yerleştirmektedir. Üst kısma ise kırılma ihtimali olan eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. İstiflemede istihap haddi önemli rol oynamaktadır. Üst üste yükleme işlemlerinde eşyaların zarar görmemesi ilk önemli adımdır.

Bu kategoride gerektiğinde asansörlü araçlar kullanılmaktadır. Üst katlardan kapalı kasa araçlara yük atma işlemlerinde, asansörlü araçlar pratik çözümdür. Fuarda teşhir edilecek ürünlerin yüklenmesi ve fuar alanına indirilmesi işlemlerinde, asansörlü araçlar tercih edilmektedir. Firmamız, taşıma işlemlerinde gerekli bütün araçları tedarik edebilmektedir.

Güvenilir Bir Nakliye Firması mı Arıyorsunuz?

Evden Eve Nakliyat Sektöründe 10 Yıllık Tecrübe İle Hizmet Veriyoruz

Bize Ulaşın
Fast Nakliyat
WhatsApp
Çevirimiçi