Hakkımızda

FAST Nakliyat 2012 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 10 yıldır var olduğumuz bu süreçte taşımacılık sektöründe hep en iyisi olma gayretiyle ilerledik. İlk kuruluşumuzdan bugüne misyon ve vizyonlarımız doğrultusunda hareket ederek ve bundan asla ödün vermeden ilerlemek en önemli ayrıcalığımızdır.

Nakliyat sektöründe hedefimiz yaptığımız işte en iyisi olmaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu neden ile çalışanlarımız ve hizmetimiz bu yönde bir kaliteye sahiptir. Çalışanlarımızın güler yüzlü, eğitimli, alanında uzman, işini iyi yapan kişilerden oluşması bu hedef doğrultusunda seçilmiş kişiler olmasından kaynaklanır. Deneyim, Fast Nakliyat için önemli bir ayrıntıdır. 2012 yılından bu yana firmamız sürekli bir gelişim göstererek ilerlemektedir.

Misyonumuz

Nakliyat alanında Fast Nakliyat'ı köklü bir marka haline getirmektir. Bunun yanında çağdaş, yeniliklere açık bir şekilde hizmet vermeyi sürdürmek.

Vizyonumuz

Hizmetimizde birikimli bir süreç izlemektir. Her geçen gün daha kaliteli bir hizmet vermek için çabalamak, nakliyelerinizi en güvenli şekilde teslim etmek ve bizden memnun ayrılmanızı sağlamak en önemli hedeflerimizdir. Bunun yanında tüm ülke çapında nakliyat alanında akla ilk gelen firma olmaktır.

Hizmetlerimiz

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat, asansörlü nakliyat, marangozlu nakliyat, sigortalı nakliyat gibi ve bizden istediğiniz özel nakliyatlarınızı ulaştırma çeşitliliğimiz mevcuttur. Bizden taşımamızı istediğiniz eşyalarınızı kaliteli çalışan ve hizmet ile güvenle yerine sorunsuz ulaştırmak en önemli hedeflerimizdendir. Hizmetlerimizde herhangi bir sınır yoktur. Ulaştırdığımız nakliyelerinizi en iyi şekilde yerine ulaştırmak ve sizden gelen memnuniyeti sağlamak bizim için çok önemlidir. Hizmet konusunda Fast Nakliyat'ın alanında teçhizat ve monte ekipmanlarımız ile en iyisi olmasını hedefliyoruz.

Hakkımızda

Güvenilir Bir Nakliye Firması mı Arıyorsunuz?

Evden Eve Nakliyat Sektöründe 10 Yıllık Tecrübe İle Hizmet Veriyoruz

Bize Ulaşın
Fast Nakliyat
WhatsApp
Çevirimiçi