İzmir Parsiyel Taşımacılık

Eşyaların özenle taşınması ve istenilen adrese zamanında ulaşması ‘nakliye’ hizmetinin önemli konularından birini oluşturmaktadır. İzmir parsiyel taşımacılık sektöründe her türlü eşya taşınır ve eşyaların güvenle yerine ulaşması için gerekli tedbirler alınır.

Bu sektörde paketlemede ve yüklemede yapılan ciddi hatalar, eşyanın zarar görmesinde etkili olmuştur. Deneyimli firmalar ise yükleme ve paketleme gibi konularda dikkatli hareket ederek eşyayı en iyi yöntemlerle yerine ulaştırmaktadır.

Pratik yöntemlerle ve güvenli paketleme seçenekleriyle eşyalar taşınabilir hale getirilir. Ambar hizmetinde de eşyaların paketleme işlemi önemlidir. Paketlemede yapılan bir hata taşıma esnasında zarara neden olur. Ekibimiz bu bilinçle hareket ederek, paketlemede eşyanın yapısına uygun malzeme kullanmaktadır.

Profesyonel Parsiyel Taşımacılık

Malzemenin kalitesi kadar paketleme işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi önemlidir. Profesyonel şoför ekibimiz ve işin enli işçi ekibimiz, kısa sürede İzmir parsiyel taşımacılık işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Deneyime ve tecrübeye önem veriyoruz. İşin uzmanı olan elemanlarla yolumuza devam ediyoruz ve kısa sürede teslimat gerçekleştirerek ekonomiye katkı sağlıyoruz.

Özel veya kurumsal nakliye işlemlerinde işin uzmanı olmak önemlidir. Firmamızda işin ehli olmak kadar araç filosunun modern özellikleri de bu kategoride öne çıkmaktadır. Nakliye işlemlerinde çözüm odaklı hareket eden elemanlarımızla eşyalar zaman kaybedilmeden yerine teslim edilmektedir.

Parsiyel Taşıma Filomuz

Yeni nesil yöntemlerle modern araçlarla ve işin ehli elemanlarla firmamız dört mevsim nakliye çözümleri sunmaktadır. Filomuzdaki araçların bakımı, onarımı, vergisi ve sigortası İzmir parsiyel taşımacılık şirketimize aittir. Filomuz her zaman hizmete hazır bir şekilde şirket oto parkında beklemektedir.

Kış aylarında kar yağışı ile birlikte yollar daha zorlu hale gelmektedir. Şoförlerimiz zorlu kış ayları dahil olmak üzere yılın her gününde bütün yol şartlarında araç kullanmaktadır. Ekip olarak her türlü yol şartlarına uygun şekilde özel nakliye çözümleri üretiyoruz.

Kış aylarında zincir ve takoz kullanımının yanı sıra yaz aylarında sıcak havanın olumsuz etkisine karşı gerekli önlemler alınmaktadır. Ayrıca filomuzun lastik takip işlemleri de düzenli bir şekilde yapılmaktadır.

Güvenli Parsiyel Taşıma

Hizmette kaliteden ödün vermeyen firmamız, araçların ve şoförlerin resmi işlemlerini takip ederek bu kategoride sorun çıkmaması için çaba sarf etmektedir. Muhasebe ekibimiz, nakliye işlemlerinin ihtiyaç duyduğu resmi evrakları zamanında hazırlamaktadır ve taşıma esnasında sorun çıkmamasına özen göstermektedir.

Ulaştırma Bakanlığı izin belgesi, vergi işlemleri, K belgesi, src psiko-teknik belgeleri ve diğer resmi evraklar ekibimiz tarafından takip edilmektedir.

Müşteri Hizmetlerimiz

Acil veya normal kategoride teslim edilmesi gereken parça eşyalar için müşteri telefonlarımız 7/24 açıktır. Bizi iletişim numaralarımızdan aramak suretiyle özel nakliye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ekonomik özellikleriyle eşya teslimat işlemini uygun fiyatlarla gerçekleştiren şirketimiz, aynı zamanda eşyanın her hangi bir zarar görmemesi için dikkatli bir şekilde hareket etmektedir. Hizmet programımız günün her saatinde devam etmektedir.

Güvenilir Bir Nakliye Firması mı Arıyorsunuz?

Evden Eve Nakliyat Sektöründe 10 Yıllık Tecrübe İle Hizmet Veriyoruz

Bize Ulaşın
Fast Nakliyat
WhatsApp
Çevirimiçi