Kadıköy Nakliyat

Kadıköy nakliyat hizmeti sunan firmalar, Kadıköy gibi gelişmiş ve yoğun nüfusa sahip bir ilçede çok sayıda mevcuttur. Ancak bu firmaların elbette her biri birbirinden farklıdır. Pek çok farklı hizmet standardı, fiyat seviyesi ve personel kalitesi bulunur. Ayrıca firmaların birbirinden ayırt edilmesine yarayan pek çok nokta da bulunmaktadır.

Çok sayıda firma olduğundan dolayı seçim yapmak her ne kadar çok zor da olsa bu firmalara dair birtakım kıstasların göz önüne alınması neticesinde doğru firmayı tercih etmek o kadar da zor olmayacaktır. Bu yazıda da Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti sunan firmaların neye göre seçilmesi gerektiğine dair pek çok husus detaylı bir şekilde ifade edilmiştir. Aynı zamanda bu firmaların fiyatlandırmayı neye göre yaptıkları da yine bu yazıda anlaşılır bir şekilde bu hizmeti almak isteyenlere izah edilmeye çalışılmıştır.

Kadıköy Nakliye Firmaları

Kadıköy'de bu hizmeti sunan firmaların hizmetlerinde her şeyden önce fiyatların belirlenmesi gerekmektedir. Ancak elbette bu fiyatlandırmanın son derece net bir şekilde yapılması, müşteriye bunun bildirilmesi ve uzlaşılması da önemli olan diğer noktalar arasında yer almaktadır. Kadıköy nakliyat firmalarının pek çoğunda fiyatın belirlenmesi işini yapan eksperler bulunur. Bu eksperler, firmaların taşıyacağı ev ya da iş yerlerine giderek pek çok kıstası göz önünde bulundurur ve net bir fiyat sunar.

Bu kıstasların neler olduğu ise fiyat başlığı altında izah edilmiştir. Akabinde fiyat üzerinde bir uzlaşma sağlanır ve Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti için net bir tarih ile net bir saat belirlenir. Bu tarih ve saatte gelen firma personeli, ambalajlama hizmetlerine başlar. Ambalajlama, eşyaların zarar görmemesi ve hem yolda hem de bina içerisinde emniyetli bir şekilde taşınabilmesi adına son derece önemlidir. Bu nedenle de eşyaların niteliklerine ve boyutlarına göre yapılması gerekmektedir. Akabinde eşyalar araçlara yüklenecek ve güvenlikleri sağlandıktan sonra varış noktasına doğru yolculuk başlayacaktır.

Bu yükleme işlemleri bazı firmalarda bina dışına kurulan asansörler vasıtasıyla da gerçekleştirilebilecektir. Varış noktasına ulaşıldıktan sonra da eşyalar yine firma personeli tarafından güvenli bir şekilde yaşam alanlarına taşınacak, ambalajlarından çıkartılarak yerleştirilecektir. Bu sayede Kadıköy nakliyat hizmeti de son bulacaktır. Ancak elbette bu hizmetlerin sigortalı olarak sunulması son derece önemli olduğundan dolayı müşterilerin sigorta konusunda taviz vermemesi mağdur olmalarını önleyecektir.

Kadıköy Kamyonet Nakliyeci

Nakliye hizmetleri pek çok zaman kamyonetler ile de gerçekleştirilebilir. Kamyonetler ile gerçekleştirilen nakliye hizmetlerinde elbette çok geniş çapta eşya ya da büyük ölçekli evler taşınamaz. Buna karşılık parça eşya taşımacılığı, küçük çapta dükkan, ofis ve iş yerlerinin taşınması ya da eşyası az olan evlerin taşınması konusunda kamyonetler son derece işlevsel olacaktır.

Aynı zamanda eşyaların kamyon ve tırlar başta olmak üzere büyük araçlar ile gerçekleştirilmemesi pek çok avantaj da sunacaktır. Bunlardan bir tanesi de maddi anlamda tasarruf etme olanağı tanımasıdır. Ne de olsa hem yakıt masrafı çok daha az olacak hem de personel sayısı azalacağından dolayı maliyetler düşecektir. Bu düşük maliyetler de müşterilerin ödemesi gereken ücretlere elbette yansıtılacaktır.

Bunun yanı sıra kamyonetler ile gerçekleştirilen taşımacılık hizmetlerinde kamyonetlerin büyük araçlardan çok daha fazla sokak ve ara yola girebilecek olması, park sorununun bariz şekilde az olması da bu türde taşımacılığın avantajları arasında gösterilebilir. Yükleme ve boşaltma işlemlerinin çok kısa bir süre içerisinde tamamlanabilecek olması ile eşyaların kamyonet içerisinde rahat bir şekilde güvenliklerinin sağlanabilmesi de Kadıköy nakliyat hizmetlerinde kamyonetlerden istifade edilmesinin bir diğer avantajıdır.

Kadıköy Nakliye Fiyatları

Kadıköy ve çevresinde nakliye hizmeti veren firmalar fiyatlarını belirlerken eksperleri kullanırlar. Eksperlerin fiyatları belirlemeden dikkate aldığı en önemli hususlardan bir tanesi de eşyaların sayısı ve ağırlıklarıdır. Aynı zamanda eşyaların boyutları, evlerin kaçıncı katlarda yer aldığı ve yük taşımaya müsait bir asansörün olup olmadığı, iki ev arasında ne kadar mesafe bulunduğu, varsa talep edilen ek hizmetler bunlar arasında yer almaktadır.

Bu ek hizmetlere ek olarak ise toplamalı taşımacılık hizmeti örnek verilebilir. Bu hizmet kapsamında genel olarak kadın personel evlere iki gün öncesinden gelerek dolaplar başta olmak üzere kıyafet ve benzeri küçük çapta eşyaları kutulara doldurup, varış noktasında yeniden kutulardan alarak dolaplara ve evin gerekli görülen yerlerine yerleştirmektedir.

Güvenilir Bir Nakliye Firması mı Arıyorsunuz?

Evden Eve Nakliyat Sektöründe 10 Yıllık Tecrübe İle Hizmet Veriyoruz

Bize Ulaşın
Fast Nakliyat
WhatsApp
Çevirimiçi