Kağıthane Nakliyat

Kağıthane nakliyat, taşınma gibi oldukça yorucu bir süreçte sizlere yardımcı olmak için hizmet vermektedir. Eşyaların toplanmasından paketlenmesine, taşındıktan sonra açıp yerleştirmesine kadar uğraştırıcı birçok detay vardır. Fakat artık tüm bunları kendiniz yapmak zorunda değilsiniz. Bu konuda Kâğıthane evden eve nakliyat sizin düşünmeniz gereken her şeyi siz yorulmadan halletmektedir. Sadece taşıma değil dilerseniz hiçbir şeye dokunmadan yeni evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Kağıthane Nakliye Firmaları

İstanbul’ un hangi semtinde olduğunuzun bir önemi yoktur. Nakliye edilecek tüm eşyalarınız dilediğiniz yerden alınır ve her yere taşınır. Kağıthane nakliyat işi ilgilenen sayısız firma vardır. Bu firmalar arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus vardır.

  • Firma taşınan eşyalara sigorta yapmalıdır.
  • Taşıma firmanız hizmet detayları ve yol güzergâhı ile ilgili size bilgi vermeli.
  • Eşyalarınızın taşıma sırasında kırılma ya da çizilme durumlarını engellemek için uygun paketleme yapmalı.
  • Taşıma işinde uzman elemanlar göndermeli eve ve eşyalara zarar vermeden taşıma işi yapılmalı.
  • Firma hizmet detayları ile ilgili ayrıntılı fatura çıkarmalı ve her hizmetin karşılığı fiyat olarak belirtilmeli.
  • Tüm bu detaylar göz önünde bulundurularak Kâğıthane nakliyat firmaları arasından size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

    Taşıma işleminden önce firma ile yapılan ön görüşme sırasında müşteriden alınan bilgilere göre ortalama bir zaman belirlenir. Fakat firma evde yapacağı tespitten sonra zaman konusunda değişiklik yapabilir. Çünkü taşınacak eşyaların paketlenmesi ve taşınma aşaması firmanın tespitinden sonra netleşir. Bu konuda müşterilerin değişen zamana hazırlıklı olması gerekmektedir.

Ayrıca çok katlı evlerde son zamanlarda kullanılan asansör sistemi hem kolay hem de pratiktir. Artık bina içi asansörleri kullanmaya gerek kalmadan ve merdivenlerde uğraşmadan kolayca taşıma işlemi yapılabilir. Burada önemli olan asansör sistemi kullanılırken ortamın güvenliğini sağlamak olmalıdır. Olası bir kazadan korunmak için gerekli tüm güvelik önlemleri alınmalıdır. Böylece binanın kat sayısı ne olursa olsun kolaylıkla eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Taşıma bittikten sonra ulaşım da oldukça önemlidir.

Eşyalarınızın nakliyesi sırasında firma ile irtibatta kalmanız çok önemlidir. Güven veren bir firma 7/24 müşteri iletişimine açıktır zaten. Ulaşım tamamlandıktan sonra kalan kısım ise müşteri memnuniyeti açısından çok önemlidir. Çünkü gelen eşyaların kurulumunun tamamlanması ve paketlerin açılması gerekmektedir. Firma çalışanları sayesinde bu yükten kurtulabilirsiniz.

Kağıthane Kamyonet Nakliyeci

Ev taşımacılığı Kâğıthane nakliyat ile Türkiye’ nin her yerine yapılabilmektedir. Özellikle büyük ev eşyaları büyük kapasiteli araçlar ile taşınmaktadır. Fakat her ev büyük olmadığı gibi sadece ev eşyası da taşınmamaktadır.

Esnaf veya öğrencilerin ufak çaplı taşıma işlerinde kamyonetler ile daha hızlı taşıma yapılabilmektedir. Hem pratik olması hem de fiyat olarak uygun olması sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Çalışma saatleri esnekliği ile günün her saatinde hizmete açıktır. Kamyonet nakliye araçlarının tercih edilmesinin pek çok sebebi vardır.

Az eşyalı evler için pratik bir taşıma yöntemidir. Kısa sürede hazırlanıp az bir zamanda istenilen noktaya ulaşması mümkündür. Fiyat olarak diğer araçlara nazaran daha uygun olmaktadır. Sadece ev eşyası taşımasında değil esnaf ve firmaların taşınacak mallarında de rahatlıkla tercih edilebilir. Az bir zamanda Türkiye’ nin her yerine ulaşım mümkündür.

Kağıthane Nakliye Fiyatları

Taşımacılık ve nakliye de fiyatların değişkenlik göstermesi normaldir. Buna sebep çalışan sayısı, eşyanın çokluğu ya da taşınma yerinin uzaklığı gibi faktörlerdir. Durum böyle olunca Kâğıthane nakliyat firmaları içinde ufak çaplı fiyat farklılıkları görülebilir. Tabi iyi bir hizmet almak için masraftan kaçmamakta fayda vardır.

Fiyatları belirleyen etkenlerden birisi taşınacak eşyaların yoğunluğudur. Çünkü fazla eşya fazla eleman çalıştırmayı gerektirir. Durum böyle olunca eleman sayısının artması ile birlikte fiyat değişikliği olacaktır. Çalışanların günlük yevmiyeleri de fiyatı değiştirir. Ayrıca belirtmek gerekir ki firma eve tespite geldiğinde ön görüşmede söylediğiniz eşya yoğunluğundan fazla eşya ile karşılaşır ise fiyat artışı yapabilir. O yüzden ö görüşmede doğru bilgiler vermek gerekmektedir. Eşyaların gideceği kilometre de fiyat belirlemede etkilidir.

Çünkü araçların yakacağı yakıt fazlalaştığında doğal olarak fiyatta artacaktır. Yakın mesafeler biraz daha indirimli olabilir. Tüm bu detaylar düşünüldüğünde internette yapacağınız araştırma ile sizin için en uygun taşıma firmasını bulabilirsiniz. Önemli olan içinize sinmesi ve gerekli evrakların tamamlanmasıdır. Böylece güvenle taşınabilirsiniz hem de yorulmadan.

Güvenilir Bir Nakliye Firması mı Arıyorsunuz?

Evden Eve Nakliyat Sektöründe 10 Yıllık Tecrübe İle Hizmet Veriyoruz

Bize Ulaşın
Fast Nakliyat
WhatsApp
Çevirimiçi