Ofis Taşımacılığı

İş dünyasında taşınma işlemleri, profesyonel yöntemlerle gerçekleşmelidir. Bu kategoride hizmet veren firmamız, ofis taşımacılığı hizmetleri kategorisinde güncel ve etkili yöntemleri tercih ediyor. Deneyimli personeliyle çözüm üreten firmamız, günün her saatinde ofis taşıma hizmeti sunmaya devam ediyor. Kısa sürede paketleme, yükleme ve eşya indirme işlemi gerçekleştiriyor. İş dünyasında işlerinizin aksamaması için pratik yöntemleri tercih ediyoruz.

Ofis Taşıma Hizmetinde Ekspertiz Hizmeti

Bu aşamada ücretsiz ekspertiz elemanlarımız kısa sürede kapınıza geliyor. Eşyanızın miktarını ve yapısını inceleyen elemanlarımız, en uygun paket malzemeleri tercih ediyor. Ayrıca asansör aracının kullanılabileceği boşluk da bu işlem esnasında belirleniyor. Kapalı kasa araçla yan yana durması gereken asansörlü araçlar, kapalı kasa araçlarla yan yana park ediliyor. Bu nedenle ofis taşımacılığı kategorisinde yük araçları ve asansör araçları için en uygun boşluk tespit ediliyor.

Ekspertiz hizmetlerinde, çıkabilecek sorunlar, sigortalama, asansör aracı için en uygun pencerenin tespiti gibi konular netlik kazanıyor. Ücret konusu da bu aşamada belirleniyor. Tercih ettiğiniz hizmet seçeneklerine göre ücretlendirme işlemi gerçekleşiyor. Ofis pencereleri asansörlü aracın kullanımına uygun değilse, iş gücü seçenekleri değerlendirilmektedir. Giriş ve çıkışların genişliği de bu aşamada inceleniyor. Çıkabilecek aksaklıklar ekspertiz elemanları tarafından not edilmektedir.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Paketleme

Bu sektörde en çok karşılaşılan durum eşyaların zarar görmesidir. Eşyaların zarar görmemesi için özel paketleme işlemleri tercih edilmektedir. Fotokopi makinesi, bilgisayar, yazıcı, faks, LCD tv ve benzeri elektronik eşyalar için balonlu naylonlar tercih ediliyor. Taşıma esnasında bu cihazların zarar görmemesi için paketleme işlemleri özenle gerçekleştiriliyor. Paketleme işlemlerinde profesyonel elemanlar kısa sürede eşyanın yapısına göre paketleme işlemi gerçekleştiriyor.

Paketleme hizmetlerinde deneyimli elemanlarla çalışan firmamız, kaliteli malzeme kullanmaktadır. Deneyimli paketleme elemanları, sizin için en uygun zaman diliminde paketleme işlemi gerçekleştirmektedir. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde eşyaların zarar görmemesi için bu kategoride pratik çözüm seçenekleri tercih edilmektedir. Hassas eşyaların kutulanmasında balonlu naylonların yanı sıra köpüklü kutuları kullanmaktadır.

Ofis Taşımacılığı ve Montaj İşlemleri

Dolapların taşınması, her zaman için problem teşkil eder. Taşıma esnasında yanlardan ve üst kısma gelen yük, dolabın yapısını bozmaktadır. Bu nedenle marangoz elemanlarımız dolapları bağlantı yerlerinden parçalara ayırmaktadır. Bu kategoride tecrübeli elemanlarımız, ofislerinize özel dolapları pratik bir şekilde parçalara ayırmaktadır. Parçalara ayrılan dolaplar, balonlu naylonlara sarılmaktadır. Elemanlarımız dolapların çizilmesini engellemek için balonlu naylonları kullanmaktadır.

Montaj işlemleri kategorisinde pratik ve etkili çözüm seçeneklerini tercih eden firmamız, sizin için en uygun zamanda paketleme ve montaj işlemini gerçekleştirmektedir. Profesyonel elemanlarımız, ekip halinde seri bir şekilde eşyalarınız kısa sürede paketlemektedir. Taşıma sırasına göre paketler yan yana dizilmektedir. Kırılabilecek eşyaların kutuları üzerine ‘kırılır’ ibaresi yazılmaktadır. Güvenli taşıma hizmetlerinde güncel çözüm seçeneklerini tercih ediyoruz.

Ofis Taşımacılığında Son Aşama

Özel yöntemlerle gerçekleştirilen taşıma hizmetlerinde, eşyanın yapısına göre kutulama işlemi gerçekleştirilmektedir. Kapalı kasa araçlara eşyaların indirilmesi işlemine ağır eşyalardan başlanıyor. Buzdolabı, fotokopi makinesi ve benzeri ağır eşyalar öncelikle indirilmektedir. En üst kısma kırılabilir elektronik eşya kutuları eklenmektedir. Taşıma hizmetlerinde profesyonel yöntemleri tercih eden firmamız, en hassas eşyaların kutularını en üstte yerleştirmektedir.

Kapalı kasa araçlar, yükleme işleminin ardından yola çıkmaktadır. Ofisinizin yeni adresinde asansörlü araçlar gerekliyse, asansörlü araçlar kapalı kasa araçlarla birlikte yola çıkmaktadır. Eşyaların yeni adrese indirilmesi işlemi de bu kategoride pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yeni adrese eşyaların indirilmesi işleminde, hassas eşyalar özenle indirilmektedir. Ofis içerisinde eşyaların yerleştirilmesi için eleman isterseniz, firmamız eleman temin etmektedir.

Güvenilir Bir Nakliye Firması mı Arıyorsunuz?

Evden Eve Nakliyat Sektöründe 10 Yıllık Tecrübe İle Hizmet Veriyoruz

Bize Ulaşın
Fast Nakliyat
WhatsApp
Çevirimiçi