Zeytinburnu Nakliyat

Zeytinburnu nakliyat hizmetleri, İstanbul'un büyük ve yoğun nüfuslu ilçeleri arasında yer alan Zeytinburnu çevresinde taşımacılık faaliyetleri de son derece fazladır. Bunun doğal bir sonucu olarak ise pek çok Zeytinburnu nakliye firması bulunur. Müşteriler de bu firmalar arasından doğru tercihi ne şekilde yapabilecekleri hakkında tereddütler yaşayabilirler.

Zira pek çok firmanın hizmet standardı farklıdır ve firmalar kendilerine özel fiyatlandırma ölçeklerine sahiptir. Bu nedenle bir araştırma yapılması gerektiği gibi ne gibi hususlarda dikkatli olunması gerektiği ve fiyatlandırmada nelerin dikkate alınması gerektiği de bu yazıda müşterilere ifade edilmiştir. Böylelikle nakliye hizmeti alacak olanlar çok daha bilinçli bir şekilde tercihlerini yapabilecektir.

Zeytinburnu Nakliye Firmaları

Zeytinburnu ve çevresinde faaliyet icra eden nakliye firmalarının pek çoğu hizmetlerini aynı prosedürde yürütür. Bu bağlamda öncelikli olarak firmaların eksperleri ev ve iş yerlerine gelerek fiyatın belirlenmesinde rol oynayan unsurları değerlendirir. Bu unsurların neler olduğu aşağıda ifade edilmektedir. Sonrasında fiyat üzerinde bir uzlaşma sağlanır ve taşınma için saat ile tarih net bir şekilde ifade edilir.

Bu saatte gelen firma personeli, ilk olarak ambalajlama hizmetlerine başlar. Daha sonrasında ise firma personelinin eşyaları güvenli bir şekilde araca yüklemesi, sabitlemesi ve güvenliklerini sağlaması gerekmektedir. Bu işlem sona erdikten sonra da araç hareket edecek, en kısa sürede varış noktasına ulaşarak eşyaların boşaltılması sağlanacaktır. Yerlerine yerleştirilen eşyalar, ambalajlarından da çıkartıldıktan sonra hizmet sona ermiş olacaktır. Elbette hiçbir zaman ihmal edilmemesi gereken bir nokta varsa o da bu hizmetin muhakkak sigortalı bir şekilde sunulması gerektiğidir.

Zeytinburnu Kamyonet Nakliyeci

Zeytinburnu nakliyat hizmetlerinin büyük araçlar ile sunulması her zaman gerekli olmayabilir. Bunlardan bir tanesi de parça eşya taşımacılığıdır. Bir ya da birkaç parça eşya taşınıyor ise elbette bu eşyaların büyük araçlara yüklenmesi ve büyük araçların nakliye işlemlerinde kullanılması hem ciddi manada israfa yol açacak hem de zaman kaybı meydana getirecektir.

Bu nedenle hizmet kalitesi ve profesyonel hizmet anlayışı birebir aynı olduğu sürece Zeytinburnu nakliyat alanında kamyonet ile gerçekleştirilen taşımacılıklara da şans verilmesi gerekmektedir. Buna ek olarak kamyonet ile gerçekleşen hizmette eşyaların güvenliğini sağlamak da çok kolay olacaktır. Ne de olsa hakim olunması gereken alan son derece kısıtlıdır. Personel sayısının az olması ve kamyonetlerin çok daha az yakıt tüketmesi de maliyetleri düşüren bir diğer önemli unsurdur.

Düşen maliyetler de elbette makul fiyatlı hizmet olarak müşterilere yansıtılacaktır. Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetlerinde en çok sorun yaratan hususlardan bir tanesi de taşınma sırasında kullanılan araçların park sorunudur. Kamyonetlerde bu sorunun bariz şekilde az olacağına da şüphe yoktur. Son olarak kamyonetler çok daha çevik olacak ve büyük araçlar tarafından takip edilemeyen pek çok güzergahı rahatlıkla takip edebileceklerdir.

Zeytinburnu Nakliye Fiyatları

Nakliye hizmetlerinde fiyatların belirlenmesi alanında pek çok unsur etkin rol oynar. Bunlardan bir tanesi ve belki de en önemlisi ise eşyaların sayısıdır. Öyle ki eşyaların miktarı, sayısı taşımacılığın büyük araçlarla mı yoksa kamyonetle mi yapılacağı alanında dahi fikir verecektir. Bunun yanında eşyaların ağırlıklarına da dikkat edilmesi önemlidir. Zira Zeytinburnu nakliyat hizmeti ne kadar zahmetli bir hal alırsa, ücreti de aynı oranda artacaktır. Eşyaların boyutları da her ne kadar ilk ikisi kadar olmasa dahi dikkate alınacak bir diğer unsurdur.

Bunlarla beraber evlerin binada kaçıncı katlarda yer aldığı ve binalar içerisindeki asansörlerin yük taşınmasına müsait olup olmadığı da önemsenmektedir. Elbette bazı firmalar kendilerine ait asansörleri bina dışına da kurabilmektedir. Bu sayede nakliye hizmetleri hem çok daha hızlı hem de çok daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilecektir. Taşınma hizmetine konu olan evlerin arasındaki mesafe de fiyatların belirlenmesinde etkili olacak bir diğer önemli husustur. Elbette birtakım ek hizmetler de fiyatlar üzerinde rol oynayabilir.

Bunlar arasında en önemli olanı toplamalı nakliye hizmetidir. Bu hizmet daha çok firmada yer alan hanımlar marifetiyle gerçekleştirilir. Evde yer alan dolaplar ya da benzeri alanlardaki küçük çapta eşyalar ve kıyafetler, taşınmadan iki gün kadar öncesinde kutulara konularak paketlenecek ve yeni evlerde de aynı şekilde yerleştirilecektir. Yani taşınma hizmetlerindeki tüm detayların firma tarafından halledilmesi olarak da ifade edilmesinde sakınca yoktur.

Güvenilir Bir Nakliye Firması mı Arıyorsunuz?

Evden Eve Nakliyat Sektöründe 10 Yıllık Tecrübe İle Hizmet Veriyoruz

Bize Ulaşın
Fast Nakliyat
WhatsApp
Çevirimiçi